Miło nam poinformować, że nasza Biblioteka we współpracy z Kamieńskim Towarzystwem Kulturalnym otrzymała dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim na organizację zajęć wakacyjnych 🌤🤪
Już teraz chcielibyśmy zaprosić dzieci w wieku 6-8 lat na zajęcia w terminie 8.07 do 12.07. Starsze dzieci zapraszamy już w sierpniu!
Zapraszamy do zapisów
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MIEJSKO GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W KAMIENIU KRAJEŃSKIM ZAPRASZA NA WAKACYJNĄ PRZYGODĘ ထ ω PROGRAMIE M.IN.: GRY •GRY I ZABAWY RUCHOWE SZUKANIE SKARBU •SEANS FILMOWY WIELE NIESPODZIANEK 8-12LIPCA 8-12 LIPCA 6-8 6-8LAT LAT (UKOŃCZONE!) 11:00-13፡00 Powiat Sępoleński LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! ZAPISY W BIBLIOTECE KTR KAMIENSKIE TOWARZYSTWO KULTURALNE LUB POD NR. TEL. 52 388 bo 95”